Linolea a PVC

Linoleum (Marmoleum)

Marmoleum se vyrábí z přírodních materiálů, přesněji ze lněného oleje, pryskyřice, vápence a dřevité moučky. Díky této moučce marmoleum skvěle váže barevné pigmenty a tak může mít prakticky jakoukoliv dostupnou barvu. Marmoleum, stejně jako linoleum, můžete koupit v rolích nebo i v jednotlivých čtvercích. Marmoleum je vhodné pro alergiky díky svým bakteriostatickým vlastnostem. Údržba je velmi jednoduchá - při úklidu stačí prachový mop. Marmoleum je velmi odolné vůči poškození a má vysokou životnost, která se odhaduje na třicet až padesát let. Jeho povrch nepoškodí ani drápy zvířat a ani zapálená cigareta, která nedopatřením může dopadnout na jeho povrch.

Montáž

Celoplošné lepení (marmoleum v rolích nebo čtvercích) nebo plovoucím způsobem (Marmoleum click)

 

Vinylové dílce

Vinylové dílce dokonale imitují dřevěnou podlahu, kámen nebo dlažbu. Oproti dřevěné podlaze jsou však odolnější a jsou tak vhodné i pro náročné vybavení komerčních prostor. Mezi hlavní výhody vinylových podlah patří vysoká odolnost proti opotřebení (kvalitní PU ochranná vrstva chrání povrch proti opotřebení,je vhodná do místnosti, kde tráví čas i vaši domácí mazlíčci), příjemná akustika, dokonalý komfort při chůzi s minimálním kročejovým hlukem, vhodná i na podlahové topení, odolná vůči vlhkosti a vodě. Vinylové podlahy dodáváme jako vinylové dílce nebo formou plovoucí podlahy.

Montáž

Celoplošné lepení (vinylové dílce) nebo plovoucím způsobem (DESIGNline connect)

 

PVC

PVC je plastová podlahová krytina, která zahrnuje širokou škálu vzorů v provedení homogenním a heterogenním. Mezi její přednosti patří: atraktivní vzhled, vysoká odolnost k opotřebení, vysoká chemická odolnost povrchu, vhodnost pro podlahové vytápění, dobrý teplotní vjem, snadná údržba, odolnost proti vlivu kolečkové židle, pokládání na pružný podklad, vzájemná kombinovatelnost dezénů, antialergické prostředí.

Montáž

Celoplošné lepení

 

 
Kvalitní Penzion Český Krumlov . Kompletní Správa IT. Drink patrol ALKOHOL testování.