Dřevěné vícevrstvé podlahy

Vrstvené vlysy

Vrstvené podlahy jsou konstrukčně složeny ze dvou základních částí. Spodní nosná a stabilizační část je z 11 mm silné laťovky s protitahovou dýhou s vysokou odolností vůči vnějším vlivům. Nášlapná vrstva o síle 4 mm je vyrobena z dřevin různých typů a jakostí. Konstrukce vrstvených podlah je propočítána a vyráběna tak, že podle testů je až čtrnáctkrát stabilnější než podlaha z klasických masivních parket a prken. Podlahy mají díky své konstrukci vysokou rozměrovou stabilitu a proto pod většinu produktů mohou být umístěny prvky podlahového vytápění. Doporučujeme použít na podlahové topení maximálně šířku 186 mm.

Montáž

Konstrukce těchto podlah je vyvinuta jak k celoplošnému přilepení na pevný podklad tak k pokládce plovoucím způsobem. Při přilepení podlahy k podkladu je výhodou pocit stability a tuhosti při chůzi po podlaze a absence kročejového hluku, kterým se vyznačuje plovoucí podlaha .

Povrchová úprava

Vrstvené vlysy se dodávají v surovém stavu nebo pro účely urychlení montáže jsou v nabídce také VV již s povrchovou úpravou.

 

 

Dřevěné plovoucí podlahy

Třívrstvá parketa je vícevrstvá parketová deska tvořená nášlapnou vrstvou z rostlého dřeva a dalšími vrstvami ze dřeva nebo materiálů na bázi dřeva, slepených k sobě. Dřevěné plovoucí podlahy jsou vhodné na podlahové topení.V současné době dodáváme a pokládáme dřevěné plovoucí podlahy od celosvětové jedničky ve výrobě dřevěných plovoucích podlah Kährs a českého výrobce Magnum. Dřevěné plovoucí podlahy od obou výrobců existují v nepřeberném množství dřevin i dekorů.

Montáž

Třívrstvé parkety lze pokládat plovoucím způsobem (dokonalé spojení jednotlivých lamel zajišťuje zámkový spoj) nebo celoplošným lepením. Hlavní výhodou dřevěných plovoucích podlah je rychlost montáže a možnost renovace poškozené podlahy.

Povrchová úprava

Dřevěné plovoucí podlahy se dodávají s povrchovou úpravou lak nebo olej.

 

 
Skvělé Svatby Český Krumlov . Katalog bílého zboží s širokým výběrem. Filtry na vodu pro domácnost.