Korkové podlahy

Korkové čtverce

Korkové podlahy určené k celoplošnému lepení se vyznačují příjemným a nehlučným nášlapem. Vlastním přilepením získávají vysokou kompaktnost a zvyšují kročejový komfort chůze. Jejich výhodou oproti plovoucím systémům je možnost přesného zařezávání např. kolem dveřních rámů, trubek od topení, nábytku a možnost lepení ve velkých plochách bez dodržování dilatačních spár.

Montáž

Celoplošné lepení

Povrchová úprava

Na korkové podlahy lze použít jak lak tak i olej dle přání zákazníka.

 

Korkové plovoucí podlahy

Zdravé bydlení v nejvyšší kvalitě a nadčasová estetika = korková plovoucí podlaha. Tato podlaha spojuje nejvyšší kvalitu materiálu a výroby s rozmanitostí ušlechtilých dekorů a designů. Hodí se i pro silně zatěžované místnosti, jako je kuchyň, předsíň nebo pracovna a představuje tak ekologickou alternativu k tradičním podlahám, jako je koberec, PVC a laminát nebo také dlažba. Mezi užitné vlastnosti korkových podlah patří především pružnost, odolnost a výjimečný tepelný a kročejový komfort.

Montáž

Pouze plovoucím způsobem.

Povrchová úprava

Korkové plovoucí podlahy mají povrchovou úpravu keramický lak, vinylová folie a lak (vhodné pro komerční prostory a domácnosti se zvířaty) nebo bez povrchové úpravy (ta se provádí až po montáži).

 


 
Obuv Scholl přímo z centrálního skladu PPC reklama jen od CSM. Obuv Scholl zdraví pro vaše nohy.